KARAKÖY KÜLAH’TA MODA GÜNLERİ

KARAKÖY KÜLAH'TA MODA GÜNLERİ

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 08 Mart 2014
KARAKÖY KÜLAH’TA MODA GÜNLERİ
Pazartesi günü başlayacak İstanbul Moda Haftası için hazırlıklar tamamlandı. Karaköy Antrepo'da yapılacak moda haftasına sadece modacılar değil mekanlar da hazırlanıyor. Souq da bunlardan bir tanesi! 

Arapça'da ‘pazar yeri' anlamına gelen Souq adının hakkını veriyor, hatta daha da fazlasını! İstanbul Fashion Week katılımcıları için mola vermek istediklerinde keyifli vakit geçirebilecekleri bir konsept yaratan Souq'ta hem alışveriş yapmak, hem birşeyler atıştırmak, hem de moda konulu seminerlere katılmak mümkün olacak. Tabii harika bir müzik de size eşlik edecek.


Defileler arasında soluklanmak isteyen modaseverler de düşünülerek tasarlanan lounge bölümü, Karaköy Junk'ın retro/vintage mobilya ve aksesuarlarıyla dekore ediliyor ve Müz'ün teraryumları ile renkleniyor. Karaköy'ün gözdesi Komodor'un Souq için oluşturduğu özel atıştırmalık ve kahvelere DJ Kaan Düzarat'ın Analog Kültür arşivinden seçtiği müzikler eşlik ediyor.

Souq'ta neler olacak?
Mehry Mu'nun it-bag'leri, Sadeİstanbul'un yaz renkleri, Marble&Co'nun mermer gibi gömlekleri, Cashmere in Love'ın yumuşacık kaşmirleri, Kıymetli Evrak'ın eğlenceli kırtasiyeleri, Analog Kültür'ün plakları, Mavi'nin şehirli stilin kodlarını oluşturan jean gömlek ve ceketleri ile Intimissimi'nin romantik detaylarla bezenmiş vintage dantel ve makrameleri ve daha fazlası.

Souq, 11-13 Mart / 11.00-19.00 saatleri arasında Karaköy Külah'ta!

Adres:


Karaköy Külah Mumhane Caddesi Murakıp Sokak 12A, Karaköy

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.