ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

KATE HUDSON VE GOLDIE HAWN, STUART WEITZMAN İLKBAHAR KAMPANYASINDA

Ünlü anne-kız, ayakkabı markası için birlikte poz verdi!

Bilin bakalım Stuart Weitzman'ın marka elçisi Kate Hudson'a ilkbahar kampanyasında kim eşlik ediyor? Annesi Goldie Hawn!

Anne-kız ikilisi, yeni Stuart Weitzman kampanyası için birlikte poz verdi. “Live Every Moment” adlı reklamda Goldie Hawn ve Kate Hudson, yeni 2022 bahar koleksiyonundan çeşitli görünümleri modelledi.

Hudson'ın "mükemmel gününü" yakalamak amacıyla, reklamdan ilk fotoğraf olarak, marka elçisi olarak geri dönen Hudson'ı, markanın siyah Stuart 110 Pump'ını giyerek bir üstü açık arabanın arka koltuğuna yayılmış halde gösteriyor.


42 yaşındaki Hudson'a daha sonra, arka bahçedeki bir kanepede 76 yaşındaki Hawn katıldı. Hudson, markanın canlı turuncu renkte Soiree Bağcıklı Sandaleti ile beyaz bir gömlek elbise giyiyor. Bu arada Hawn, beyaz Soiree 100 Sandal ile eşleştirilmiş rahat bir kazak elbise giydi.

Kate Hudson, büyük bir heyecanla haberi duyurdu. “Bilin bakalım yeni @stuartweitzman kampanyam için bana kim katıldı! Selam anne!! 👋 Seninle her anı seviyorum... Bu ayakkabı sevgisi anı da dâhil”
Annesinin kişisel tarzı üzerindeki etkisinden bahseden Hudson şunları paylaştı: "Annem her zaman benim için bir ilham kaynağı oldu ve birçok yönden değerlerimin temeli oldu. Onun yaşama sevgisini ve büyük küçük tüm deneyimlerini miras aldığıma şüphe yok".

Hudson şunları ekledi: "Ayrıca moda sevgisini ve Stuart Weitzman ayakkabılarını da geçti, bu da bu kampanyada birlikte çalışmayı çok eğlenceli hale getirdi."

Hawn da benzer duyguları dile getirdi ve Stuart Weitzman'a olan sevgisini de dile getirdi. Hawn, "Aslında dolabımda sadece Stuart Weitzman ayakkabıları için ayrı bir alan var, bu yüzden kampanyanın bir parçası olmaktan heyecan duyduğumu biliyorsunuz," dedi. "Ama bundan daha fazlası, günü kızımla geçirmek ve onun parlamasını izlemek bana her zaman hayal edilemez bir neşe getiriyor.
Kampanya aynı zamanda markanın, dünyanın zorluklarını çözen kadın liderlere yatırım yapmaya kendini adamış, kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olan Vital Voices Global Partnership'in de Bold Moves Hibe Programı'nın lansmanı ile genişletilmesine işaret ediyor. Hudson, dünyanın dört bir yanından beş kadın liderin hibe almasına yardımcı oldu.