KATE MOSS X TOPSHOP

Kate Moss'un Topshop için hazırladığı son koleksiyondan favorilerimiz burada!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 12 Nisan 2014
KATE MOSS X TOPSHOP
Onun gibi giyinebilmek birçoğumuzun hayali... Bunu isterken amacımız onu taklit etmek değil elbette. ‘Bunu ben neden bulamıyorum?' dediğimiz parçalara ulaşabilmek. Hem de uygun fiyatlarla.

İşte bu sorunun cevabını bir süre önce verdi ünlü model... Top Shop'la yaptığı işbirliği sayesinde onun stilinden, ulaşılabilir parçalara kavuştuk. Şimdi 'İkon Geri Döndü!' başlığıyla, bir kez daha Top Shop'la elele verip, hepimize ona özgü parçalara uzanma şansı veriyor... 

Daha önceki koleksiyonda, 'ikonik parça' kendisinin de favorisi olan yeşil askılı elbise olmuştu. Bu sezondaysa o kadar çok 'ikonik' olmaya aday parça var ki, hangisi daha ön plana çıkacak tahmin etmek zor. Ama en azından bir noktanın altını çizebiliriz: Markanın rock-chic, bohem ve spor ağırlıklı stiliyle Moss'un stilinin uyumundan her zaman güzel ve başarılı sonuçlar doğuyor.

Parti, plaj ya da günlük kullanım amaçlı hemen her şeyi bulacağınız koleksiyondan favori parçalar için galerimizi ziyaret edin.

Bir de not: Kate Moss imzasıyla bu koleksiyonun ay sonunda Türkiye Top Shop mağazalarında da olacağını şimdiden müjdeleyelim! 

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.