KAYIP BİR DONNA KARAN!

Kaybolup ardından bulunan Donna Karan elbiseleri hangi ünlü giyecek?

Oscar'da kim ne giyecek? Hepimiz bunun peşindeyiz. Hatta itiraf edelim, en az ödülleri kimin alacağı kadar merakımızı çeken bir konu bu... İşte size küçük bir ipucu: Aralarında bir Donna Karan elbise olacak!

Bunu nereden mi biliyoruz? Her ne kadar sanatçılar bu bilgilerin ‘sızmasını' çok arzu etmeseler de bu kez ‘içeriden' gelen bilgi Donna Karan'ın resmi kaynağından! Kaynağın adı Aliza Licht. Bilmeyenler için söyleyelim aynı zamanda Donna Karan PR Girl olarak da anılıyor. Kendisi Donna Karan'ın halkla ilişkiler uzmanı.

Hadiseye gelince... Donna Karan yeni sezon elbiselerinden özenle bir grup seçiyor. Sonra New York'taki merkezinden, Oscar töreninde giyilmek üzere Los Angeles'a yolluyor, Aliza Licht eşliğinde!

Uçak yere inip de bavullar boşaldığında, Licht kendi kargosunun çıkmadığını görüyor. Twitter hesabına: ‘Sakin olmaya çalışıyorum. Ancak uçak indi ve içinden Oscar elbiselerimiz çıkmadı!' yazan Licht böylece herkesi Oscar'da bir Donna Karan giyileceğinden haberdar etmiş oluyor. Ardından bir tweet daha geliyor: ‘Elbiselerin uçağa konulduğu teyit edildi. Tamam harika ama NEREDELER?'... Ardından son tweet geliyor: ‘Elbiseler kargo bölümünde bulundu. Benim hatam, elbiselerin yanına bir de koruma yüklemeliydim!'

Geriye bir merak kalıyor bir de tahmin oyunu: Donna Karan hangi elbiseleri seçti ve onları kim giyecek? Bizbeş isim belirledik ve onlarda görmek istediğimiz Donna Karan elbiseleri seçtik, birlikte göz atalım mı?