KENDALL JENNER PODYUMA GERİ DÖNDÜ

Jenner, geri dönüşünü Jacquemus’un Paris’teki defilesi ile yaptı…

Uzun bir süredir podyumlarda görmediğimiz Kendall Jenner, dönüşünü geçtiğimiz gün Paris’te gerçekleşen Jacquemus defilesi ile yaptı. Pandemiden önceki Mart ayından beri defilelere çıkmayan Jenner, Jacquemus podyumunda Adut Akech ve Bella Hadid gibi modeller ile birlikte yürüdü. Aynı zamanda fiziksel moda gösterimlerinin de yeniden başladığını işaret eden Jacquemus defilesi, seyircilerin katılımı ile gerçekleşti. 

Podyumları özlediğini Instagram hesabından belirten Jenner, “Geri dönmek çok güzel!” diyerek defileden bir fotoğraf serisi paylaştı. Şov sırasında iki farklı stil ile görülen Jenner, ilk kıyafetinde siyah bir üst ve etek giyerken ikinci kıyafetinde ise canlı bir kırmızı ve pembe bir takım giydi. Bir süre podyumlara ara vererek tekila markası 818’e yoğunlaşan Jenner, pandemi sonrasında en doğru defileye çıkarak güçlü bir geri dönüş yapmış oldu. Simon Porte Jacquemus’un son tasarımlarının sergilendiği defile, mavi arka planı ve yeşil yerleri olan bir mekanda gerçekleşti. 


Birkaç sene önce geleneksel moda takvimlerinden ayrılarak kendi programını yaratma kararı alan Jacquemus, geçtiğimiz sezonlarda oldukça etkileyici defile mekanları seçmişti. Provence’ta bir lavanta tarlasından sonra bir buğday tarlasına giden Jacquemus, bu koleksiyonda iç mekanı tercih etti. Bu sefer mekan yerine tasarımların ön plana çıkmasını isteyen Jacquemus, daha sade bir gösterim alanına yöneldi. 

“Odak noktasının kıyafetler, silüetler, renkler, kumaşlar, detaylar ve modellerin enerjisi olmasını istedim,” diyen Simon Porte Jacquemus, “Soyut artistik dağ portrelerinden ilham alarak setin minimal ve keskin olmasını istedim” diye ekledi. Markanın yeni stratejisine uygun olarak gösterimden sonra anında satışa sunulan koleksiyonu satın alabilirsiniz!