KENDALL JENNER VICTORIA SECRET ŞOVUNDA OLACAK MI?

Peki ya Gigi veya Bella Hadid?

Yılın en büyük heyecanla beklenen defilesi Victoria’s Secret, önümüzdeki ay gerçekleşecek! Görkemli şovda yürüyeceklerini açıklayan modellerin heyecanı paylaştıkları resimlerden görülüyor, ancak son dönemlerin top modellerinin bu isimler arasında olmaması gözümüzden kaçmadı.

2015’te ilk Victoria’s Secret defilesinde yürüyen Gigi Hadid ve Kendall Jenner’ı 2016 yılında takip eden Bella Hadid, bu senenin melekleri arasında duyurulmadılar.

 Vize problemleri sebebi ile geçtiğimiz sene gerçekleşen defilede yürümeyen Gigi Hadid, kız kardeşini podyumda yalnız bırakmıştı. Son iki senede Victoria’s Secret podyumunda görünmeyen Kendall Jenner, bunun sebebini açıklamamıştı ancak geçtiğimiz sene La Perla’nın yüzü olan Jenner’ın bu sebeple podyuma çıkmadığı düşünülüyor. Günümüze gelirsek, bu muhteşem üçlünün, ikonik defilede yer alıp almayacağı hala kesin değil! Son sezonlarda Victoria’s Secret defilesinin ayakkabılarını tasarlayan Brian Atwood, Instagram paylaşımı ile kafamızda soru işaretleri yarattı. “Bu güzelliği, Victoria’s Secret defilesinde ayakkabılarım ile yürürken görmek için sabırsızlanıyorum… Bir aydan kısa bir süre kaldı!” diyen Atwood, Jenner’ın bir resmini paylaşarak, ünlü modelin şovda yer alacağına dair ipucunu vermiş oldu. Buna ek olarak Gigi Hadid’in geçmişteki şovundan bir resmini paylaşan ünlü tasarımcı, Hadid’in de defilede yer alacağını belli etmiş oldu. Bu konuda yorum yapmayan Victpria’s Secret, şimdilik soruları yanıtlamıyor, ancak ünlü marka heyecanı doruklara nasıl çıkaracağını iyi biliyor!.