KEYİFLİ SOFRADA ERKEN KUTLAMA

KEYİFLİ SOFRADA ERKEN KUTLAMA

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 21 Aralık 2014
KEYİFLİ SOFRADA ERKEN KUTLAMA


Yeni yıla kısa bir süre kala, ister istemez kutlamalar da hızlanıyor! Bu sene, biz de yaklaşmakta olan yılı, Macrocenter ile ortaklaşa bir davette kutladık... Bu kutlama için, Money Club sponsorluğunda 18 Aralık Perşembe akşamı Kanyon Macrocenter'da, ELLE tarafından dev bir yılbaşı masası kuruldu.


 


ELLE Türkiye Yayın Direktörü Işın Görmüş'ün, Migros Marka İletişimi& CRM Direktörü Kına Demirel ve Macrocenter Satış& Pazarlama Direktörü Tülye Sekendiz ile birlikte ev sahipliği yaptığı davete medya, moda, cemiyet ve iş dünyasından 35 isim katıldı.


 


Dekorasyonu Event-Farm Türkiye tarafından hazırlanan yılbaşı konseptli sofrada, kadın şefler Gamze Bursa ve Ayşegül Talu Özkanca tarafından hazırlanan yemekler ikram edildi. Bee-Trio'nun canlı yılbaşı şarkılarından oluşan performansıyla keyiflenen yemek boyunca, hem yeme içme keyfi ve hem de 2015 için tasarlanan yeni projeler bol bol konuşuldu.

Bu video Adobe Flash Player'ın son sürümünü gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.

YILBAŞI SOFRANIZ İÇİN:Macrocenter, en kaliteli ve en geniş ürün çeşitliliğini sağlamak ilkesini bir adım daha öteye taşıyarak market içinde yemek atölyesi; MacroAtelier'yi hayata geçirdi. Macrocenter'ın lezzet tutkunu misafirleri için geliştirdiği Kanyon mağazası içinde yer alan yemek atölyesi MacroAtelier'de, konsepti ile Macrocenter'ın ürün portföyünde yer alan özel ürünlerin kullanımına dair incelikler anlatılırken aynı zamanda birlikte leziz yemekler pişiriliyor. 4 öğrenci, 1 eğitmen istasyonundan oluşan ve toplamda 8 kişiyi ağırlayan MacroAtelier'de haftanın 5 günü workshop veriliyor.


Market ortasında konumlanan bu yemek atölyesine katılan misafirler eşsiz ve #kutlamayadeger bir deneyim yaşıyor. Workshop'lara katılmak, kuracağınız keyifli sofralar için ilham almak ve haftanın eğitim günlerini öğrenmek için her Pazartesi saat 14:00'te Macrocenter'ı, tüm sosyal medyada @macrocenterTR hesaplarından takip etmeniz yeterli.


 

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.