KOPYACI SUÇLAMASI

KOPYACI SUÇLAMASI

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 21 Şubat 2014
KOPYACI SUÇLAMASI
<#text>İtalyan olmasından mı yoksa moda piyasasının en hatırı sayılır ‘duayenlerinden' olmasından mı bilinmez ancak Roberto Cavalli hiç bir zaman sözünü sakınan bir isim olmadı. Malum Karl Lagerfeld'e ‘Sanatçı olman komik giyinmeni gerektirmez' demiş hatta bir Cadılar Bayramı partisine Karl Lagerfeld kılığında katılmıştı!


<#text>


<#text> Just Cavalli! markasının öyküsünü anlatırken, ‘Etrafımda beni taklit eden kaç marka var diye bir baktım. Sonra da kendi kendime, madem öyle ben de kendimi taklit edeyim dedim' diyen Roberto Cavalli, kopyalanmak konusunda epey bir dertli!


<#text>


<#text> Tasarımcı son olarak Michael Kors'u hedef aldı kendine! Dün defilesinden sonra yaptığı açıklamada Kors'un kendisini taklit ettiğini söyleyen Cavalli, ‘O dünyanın en büyük kopyacısı. Herkesi taklit ediyor. Amerikalılar Michael Kors'u seviyor. Ama o Amerikan modasını temsil etmiyor. O Amerika'da icat edilmiş bir moda...' Cavalli'nin açıklamalarına verilen bir yanıt henüz yok! Bakalım İtalya-Amerika arası moda polemiği devam edecek mi?

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

Baharı Hande Erçel ile karşılıyoruz.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.