KOŞA KOŞA GELİN KOŞALIM!

Sağlıklı yaşamanın temelinde spor var. İşe koşarak başlamaya ne dersiniz?

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 22 Nisan 2014
KOŞA KOŞA GELİN KOŞALIM!


Koşmak yapabileceğiniz en güzel sporlardan biri. Neden mi? Tek tek sayalım: Koşmak için rahat bir ayakkabı ve giysiler dışında ekstra bir ekipmana ihtiyacınız yok! Koşmak için bir spor salonuna üye olmanıza gerek yok... Koşmak için bir ‘teknik direktör' gerekmiyor. Koşmak için bir takım kurmanıza gerek yok. Öte yandan tek başınıza spor yapmaktan hoşlanmıyorsanız koşarken bir takımın parçası olma şansınız bol! İşte bütün bunları birleştirip üzerine de güzelleşen havaları ekleyince, insanın ‘koşmayalım da ne yapalım?' diyesi geliyor! Değil mi? 

İşin şakası bir yana, bu sporu daha da keyifli kılmak için zaman zaman çok güzel organizasyonlar düzenleniyor. Vodafone İstanbul Maratonu, RunAntalya derken şimdi de Nike'ın “Get Free Istanbul” koşununa geldi sıra. Koşu, spor tutkunlarına, daha önce hiç koşulmamış 5 km'lik bir parkurda koşma imkanı sunuyor.  22 Nisan Salı günü (Bugün) saat: 17:45'te Vialand'de gerçekleştirilecek olan koşuda spor tutkunları bir araya gelecek, koşu sonrası devam edecek etkinliklerde de hoşça vakit geçirecekler.

Katılımın serbest olduğu bu etkinlikte, söylenen saatten biraz önce Vialand'e gidip kayıt yaptırabilir ve koşuyu hayatınızın bir parçası haline getirmek için ilk adımı atabilirsiniz.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.