LEVI'S X GORILLAZ

Sanal İngiliz müzik grubu Gorillaz, Levis'ın ikonik logosunu yeniden yorumladı!

Levi’s ile Grammy ve BRIT ödülleri sahibi sanal İngiliz müzik grubu Gorillaz arasındaki işbirliği kapsamında markanın ikonik Batwing logosu, Gorillaz’ın eş yaratıcısı, sanatçı Jamie Hewlett tarafından yeniden yorumlanarak grup üyeleri 2D, Murdoc Niccals, Noodle ve Russel Hobbs’un yanında yer aldı. Tasarımlar, 26 Şubat, Salı Zorlu Center mağazasının kalıcı bir unsuru olan Levi’s Print Bar’da sunulacak.

Markanın, grubun hayranları ve moda tutkunları, Jamie Hewlett’ın Levi’s için özel olarak tasarladığı grafik desenler içeren kütüphaneden seçim yaparak kendi benzersiz Gorillaz ürünlerini yaratabilecekler. Dört Gorillaz karakteri etrafında geliştirilen desenler ile Levi’s Print Bar teknolojisi sayesinde desenler, motifler ve renkler isteğe göre değiştirilebilirken geçmişten bugüne klasik Gorillaz görselleri de kombine edilebiliyor. Kapüşonlu sweatshirtler ve sıfır yaka tişörtler, ilk kez Levi’s Print Bar’da kadın ve erkek beden seçenekleriyle sunulurken tote çantalara da yer verilecek.

Gorillaz davulcu karakteri Russel Hobbs şöyle konuşuyor: “Selam millet, ben Gorillaz’dan Russ. En iyilerle çalışmak bizim için önemli, bu nedenle Levi’s® ile bu işbirliğine bayıldık. Mesele denimin keyfini çıkarmak.”

İş birliği kapsamında 26 Şubat 2019’da lanse edilecek limitli seri iki ay süreyle sadece Levi’s Print Bar’da sunulacak.