LEVI’S X JUSTIN TIMBERLAKE

Levi’s x Justin Timberlake “Fresh Leaves” koleksiyonu, Justin’in müzik tutkusundan ilham alarak ikonik Levi’s parçalarına modern yorumlar getiriyor.

Justin Timberlake’in özel kapsül koleksiyonuna, kendi izini bırakmasından yola çıkarak, gelecek nesillere miras kalabilecek zamansız parçaları yorumlaması anlamına gelen “Fresh Leaves” (Taze Yapraklar) adı verildi.

Justin Timberlake, bu özel koleksiyonu yaratmak için San Francisco’da bulunan Eureka Innovation Lab’in yanı sıra, Levi's arşivleri ve Los Angeles'taki Hall of Strauss adlı showroom’undaki Levi's tasarım ekipleriyle birlikte çalıştı.

Ortaya çıkan 20 parçalık erkek giyim koleksiyonunda alışılmış parçalar, renkler, desenler ve siluetler kombine edilip yeniden hayata geçirildi.“Fresh Leaves” kapsül koleksiyonu, tümüyle kaliteli işçiliğin ve kaliteli kumaşların ürünü olan Levi's ikonlarının en iyilerini içeriyor. Koleksiyon, modern sokak giyiminden ipuçları verirken oversize ve daha uzun kesimler gibi değişik orantılarla denemeler yapmanın yanı sıra, trucker ceketlere ve tişörtlere de kapüşonlar ekliyor.Timberlake’in Levi’s ile ilk iş birliği, 2017 yılında ikonik Levi’s Trucker ceketin 50. yıldönümü için ceket kişiselleştirmesiyle başladı. Süreç gelişerek devam ederken Levi's, Timberlake’in turnesinin açılışını New York’taki pop-up için sekiz parça (trucker ceketler ve flanel gömlekler) yaratarak kutladı ve turneye özel sanatçıya parçalar hazırladı. Şimdi ise Levi’s x Justin Timberlake “Fresh Leaves” koleksiyonuyla hayranlarında iz bırakmaya devam ediyor.4 Ekim’den itibaren dünya çapında ve Türkiye’deki tüm Levi’s mağazalarında satışa sunulacak olan koleksiyondan görünümler için fotogaleriyi tıklayın. .