LONDRA MODA HAFTASI İLKBAHAR YAZ 2018 HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Milano Moda Haftası’nda gösterim yapan Emporio Armani gibi birçok tasarımcı bu sezon Londra’da!

1.

TOMMY’NİN LONDRA TATİLİGeçtiğimiz Şubat ayı, Tommy Hilfiger defilesini New York Moda Haftası yerine Los Angeles’ta gerçekleştirdi.

Şimdi ise Amerikan tarzıyla bilinen Tommy Hilfiger, Gigi Hadid’in koleksiyonunun da olduğu #TommyNow koleksiyonunu Londra’da yapıyor. Defile 19 Eylül’de Londra Moda Haftası’nın son gününde olacak.

2. EMPORİO ARMANİ DE GELİYOREmporio Armani önceki sezonlarda da Milano Moda Haftası yerine başka bir yer seçmişti. Daha önce İlkbahar 2007 koleksiyonunu Londra’da gösteren Armani 11 sene sonra tekrar Londra’da. Defile 17 Eylül’de markanın yeni Bond Street mağazasının açılışını kutlayacak.

“2006’dan sonra Bond Street’teki yeni konsepti tanıtmak için Londra’ya geri döndüğümden heyecan duyuyorum ve markanın İngiliz halkıyla olan güçlü bağını görmüş olacağız.” diyen Giorgio Armani Londra’ya dönmekten oldukça mutlu görünüyor.3. DİTTO NİCOPANDAMarkanın kurucusu Nicola Formichetti önceden Lady Gaga’nın stilisti ve Diesel’in artistik direktörüydü. İlk programlı defilelerini Londra’da gösterecek olan Ditto Nicopanda, Amazon ile işbirliği yaparak See Now/Buy Now akımınında öncü olma yolunda ilerliyor. Londra’da yaşayanlar defileyi izlerken Amazon’dan istedikleri parçalara 60 dakikada sahip olabilecekler.

4. SALI GÜNÜ YENİ TASARIMCILARIN GÜNÜYeni tasarımcılar Londra Moda Haftası’nın olmazsa olmazları. İlk olarak Ukraynalı tasarımcı Natasha Zinko fırfırlı parkaları ve pompomlu ayakkabıları ile podyumda olacak. 

A.W.A.K.E (All Wonderful Adventures Kindle Enthusiasm) farklı dikiş tarzları gösterirken Kore doğumlu Rejina Pyo grafik ve elegan parçaları ile göz kamaştıracak. Bu üç tasarımcı koleksiyonlarını ilk defa podyumda sergileyecekler. 


.