LONDRA SAATİNE GEÇİYORUZ!

LONDRA SAATİNE GEÇİYORUZ!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 12 Eylül 2014
LONDRA SAATİNE GEÇİYORUZ!


Henüz mağazalarda ilkbahar-yaz 2014'ün indirimleri devam ederken bir sene sonrasının tasarımlarıyla tanışmak biraz hızllı gelebilir. Ama itiraf ediyoruz: Biz bu heyecanı seviyoruz! New York'un ardından başlayan Londra Moda Haftası'nda gelecek yaz için neler önerilecek, merakla bekliyoruz! Moda haftaları içinde en farklı duruşu olan moda başkenti şüphesiz Londra... Star isimleri, bir elin parmaklarını geçmiyor. Öte yandan onların yarattığı etki, Londra'yı diğer moda başkentleri kadar kuvvetli kılıyor.


Bugün başlayan moda haftasında, ilk günün en önemli ismi şüphesiz Bora Aksu. Ama onun dışında gerçekleşecek olan 14 şova da mutlaka göz atmak ve daha çok genç isimlerden oluşan bu tasarımcıların ilham veren yaratıcılıklarını atlamamakta fayda var.


İkinci günden bizim favorimiz Marchesa olacak. Son iki sezonda Elegan ve son derece feminen çizgisiyle dikkat çeken markanın özellikle kırmızı halıdaki üstünlüğü tartışılmaz.


Londra Moda Haftası'nın üçüncü günüyse, İngiliz tasarımcıların en ağır toplarının sahne alacağı gün. Vivienne Westwood Red Label, Mary Katrantzou, Paul Smith ve daha birçok marka ve isim pazar günümüze renk katacak! Erdem ve diğer önemli isimler içinse pazartesiyi beklemek gerekecek.Gelecek salıya kadar sürecek renkli moda günlerini www.elle.com.tr'den ve de sosyal medya hesaplarımızdan anında takip edebileceksiniz....

İlk günün en dikkat çekici defilelerinden Bora Aksu'nun tüm look'larına göz atmak, için defile galerimizi ziyaret edin.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.