LÖSEV’Lİ ÇOCUKLAR TASARLADI

Satın alacağınız bu tişörtler aslında iki tuğla değerinde!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 27 Ağustos 2014
LÖSEV’Lİ ÇOCUKLAR TASARLADI


Lösemili çocuklar yararına yaptığı çalışmalarla herkesin takdirini kazanan LÖSEV, uzun bir süredir Türkiye'nin en donanımlı onkoloji hastanesi ve Avrupa'nın ise ilk onkoloji kentini tamamlamak için çalışıyor. Bu sezon, kurumun destekçileri arasında Yargıcı da var.


“Bir Tuğla da Sen Koy” sloganıyla başlatılan bir kampanya dahilinde, LÖSEV çatısı altında bulunmuş ve hastalığı yenmiş 6-10 yaş arası çocuklar Yargıcı için farklı tişörtler tasarladılar. Çocuk kalplerin yaratıcılığı ile birleşen bu birbirinden güzel tasarımlar, bu sezon Yargıcı'nın zengin koleksiyonu arasında yer alıyor.


Tişörtlerin amacı onkoloji hastanelerine destek vermek. Bu hastanelerin binalarının yükselmesine destek vermek için de fiyatları iki tuğlanın bedeli olan 20 TL olarak belirlenmiş. Tüm geliri LÖSEV'e bağışlanacak olan bu modellerden alarak hem son derece güzel bir tişörtünüz oluyor hem de hastaneye iki tuğla yerleştirmiş oluyorsunuz... Arkadaşlarınıza hediye alırken ya da tişört ihtiyacınız olduğunda mutlaka bir Yargıcı'ya uğrayın deriz... SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.