LOUIS VUITTON’DAN SEYAHATLERİNİZİ KOLAYLAŞTIRACAK BAVULLAR

Louis Vuitton, bir bavul koleksiyonu için yeniden Marc Newson ile bir araya geldi!

Louis Vuitton, Marc Newson ile tasarladığı bavul koleksiyonuna yeni ve inovatif tasarımlar ekliyor. “Parametrelerin keskin ve belirgin olduğu sert bavullar ile başladıktan sonra, ikinci etaba geldik; yumuşak versiyon. Projeyi geçerli kılabilmek için yeni bir teknoloji ile çalışmam gerekiyordu. Bir nedene ihtiyacım vardı, bu projeyi başlatması için ilginç bir şey. Bunun da teknoloji ile ilgili olması gerekiyordu ki bu daha çok süreç veya teknik hakkında. Bu süreci daha önce yaptığım projelerde de görüyorum, adeta örgü gibi!” diyen Marc Newson, yeni projenin oldukça inovatif olduğunu belirtti. 


Seyahatler için bavulun hacmi ve ağırlığı göz önünde bulundururken, Marc Newson yeni tasarımlarda hacmin maksimum ve ağırlığın minimum olmasına dikkat etti. Hafif olmasına rağmen güçlü olan yeni bavulların kabin boyu sadece 2.9 kilo! Tüm gezginler yeni bavul koleksiyonu ile ihtiyaçları olanlarının dışında bir ağırlık taşımayacaklar!


2016’da Marc Newson tarafından tasarlanan Horizon bavul koleksiyonu gibi, yeni tasarımlarda da kullanılabilirlik göz önünde bulunduruldu. Bavulların içindeki genişlik artırılarak tüm gereksiz eklentiler çıkarıldı. Louis Vuitton’un tarihi ve ikonik bavullarında olduğu gibi, kolun sapları sığır derisi ile kaplandı. Konforu artırmak için tasarlanan bavul sapları, ağırlığı azaltmak için hafif hazırlandı. Her detayı özel olarak tasarlayan Marc Newson, 3 basamaklı kilit sistemi ile seyahatinizi güvenli ve konforlu yapmak istiyor. Gümüş, şampanya veya koyu gri renklerinde seçebileceğiniz kilitlerin yanı sıra, bavulun tekerlekleri de olabildiğince hızlı ve kullanışlı!


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.