MARC JACOBS, İKONİK FİLM ‘SİL BAŞTAN’DAN İLHAM ALDI

Heaven by Marc Jacobs'ın en son kampanyası, Oscar ödüllü filmi merkezine alıyor.

Buse Saray BUSE SARAY 24 Mart 2023
MARC JACOBS, İKONİK FİLM ‘SİL BAŞTAN’DAN İLHAM ALDI

İkonik filmler modaya her zaman ilham olur. En son ilham kaynağı ise 2004 yapımı klasik film "Eternal Sunshine of the Spotless Mind (Sil Baştan)" oldu.M3GAN filminden korkunç yapay zeka robotuyla kampanya görsellerini yayınlayan Heaven by Marc Jacobs, ikonlaşmış film Eternal Sunshine of the Spotless Mind'dan ilham alan başka bir görsel seti yayınladı.

Ava Nirui tarafından yönetilen Marc Jacobs’ın yan markası, son varışlarını Montauk'ta yakalayan fotoğrafçı Larissa Hofmann ile birlikte projede birçok sahneyi canlandırıyor. Kampanya, Michel Gondry'nin yönettiği filmden en tanınabilir sahneleri yeniden hatırlatıyor. Plajdaki bir yatak, kırmızı ve yeşil renkli saçları içeren fotoğraflar Clementine'i canlandıran Kate Winslet'a nostaljik bir selam gönderiyor.En son koleksiyonda Eternal Sunshine of the Spotless Mind filmi broşürleri ve CD'leri gibi ürünlerin yanı sıra, mavi bir bebek tişörtü ve bir iskelet desen örgü sweatshirt gibi kıyafet parçaları da yer alıyor. Filmi referans alan bir örgü kazak "Erase Me" yazısıyla vurgulanırken, bir turuncu kapşonlu sweatshirt de "Clementine" markasıyla koleksiyonu tamamlıyor.

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.