MARC JACOBS’DAN YENİ BİR MARKA

‘The Marc Jacobs’ geliyor!

Eğer Marc Jacobs’un Grunge koleksiyonunu yeniden tasarlamasına heyecanlandıysanız bu haber sizi çok şaşırtacak! Ünlü tasarımcı geçtiğimiz Perşembe günü yepyeni bir marka çıkardığını açıkladı.

‘The Marc Jacobs’ adlı yeni alt marka; giyim, çanta, ayakkabı, takı ve aksesuar gibi ürünler içerecek.

 

“Şuan yaptığımız koleksiyonlardan farklı bir şey yapmak istedim. Bu parçaları istediğiniz gibi stilize edebilir ve kişisel stilinize uyarlayabilirsiniz, defile görünümünden farklı bir yol izledik,” diyen Marc Jacobs, oldukça eklektik tasarımlar yarattığını söylüyor. 

Yapı olarak ‘Marc by Marc’ alt markasına benzeyecek olan ‘The Marc Jacobs,’ daha uygun fiyatlarda satışa sunulacak. “Her zaman herkese tarz kıyafetler tasarlamak istedik, farklı insanlara erişebilmeyi hedefledik,” diyen Jacobs, yakın tasarımcı arkadaşları ile işbirlikleri yapmayı planlıyor. ‘M.Archives’ adlı koleksiyon ile markanın arşivlerinden ilham alan tasarımlar sunacak olan yeni alt marka şimdiden oldukça ses getirmeyi başardı. .

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.