MARC JACOBS'TAN İKİ SEZON ARADAN SONRA SONBAHAR KOLEKSİYONU GELİYOR

Yani Instagram'ı öyle söylüyor!

Marc Jacobs, Eylül 2020'de ve Şubat 2021'de bir podyum koleksiyonu tasarlamadığında; yöneticilerin ve tasarımcıların işten çıkışları ve mağaza sayısının azalmasıyla zorlu birkaç yıl geçiren şirket için bir sıkıntı işareti olup olmadığını merak edildi.

Şimdi, New York moda endüstrisinin iyileşmekte olduğuna dair kanıt arıyorsanız, en parlak markalarından birinin bir yıldan fazla aradan sonra podyuma dönüşünü planladığını düşünün.

Marc Jacobs, Instagram hesabından "Mutluluk" açıklaması ile bir paylaşım yaptı. Sarı bir zeminli fotoğrafta "Runway, Marc Jacobs, Fall 2021, 6.28.21 NYC" yazıyor.

Evet yanlış anlamadınız; Marc Jacobs koleksiyonu geliyor. İki sezonluk bir aradan sonra Marc Jacobs, 28 Haziran'da New York'ta canlı bir etkinlikle moda dünyasına geri dönüyor. Marka tarafından şu ana kadar onaylananların hepsi bu; daha fazla ayrıntı önümüzdeki haftalarda açıklanacak.

Michael Kors, Pyer Moss ve Tom Ford gibi hâlihazırda pek çok marka, Eylül ayında New York Moda Haftası boyunca yeni koleksiyon sunma niyetlerini paylaştı. Ayrıca, IMG'nin Moda İttifakı aracılığıyla Altuzarra, Brandon Maxwell, Jason Wu, LaQuan Smith, Markarian, Monse, Prabal Gurung, Proenza Schouler, Rodarte, Sergio Hudson ve Telfar, 2022 yılına kadar etkinliğe katılma sözü verdi. Jacobs hala resmi olarak New York Moda Haftası için planlarını paylaşmadı, ancak bu duyuru kesinlikle umut verici.

Etİketler