MAX&CO. EFISIO ROCCO MARRAS İLE YENİ İŞBİRLİĞİNİ TANITIYOR

Güçlü, enerjik ve her zaman hareket halinde olan MAX&Co. kadınına özgü bir koleksiyon…

MAX&Co. tasarımcı Efisio Rocco Marras ile ortaklaşa oluşturulan &Co.llaboration serisinin son bölümü olan yeni kapsül koleksiyonu Pony Ride'ı tanıtmaktan gurur duyuyor. Efisio Marras iş birliği ile hazırlanan MAX&Co. 2022 Sonbahar-Kış kapsül koleksiyonu, Milano Moda Haftası kapsamında 23 Şubat’ta Piazza del Duomo’da yer alan Giacomo Arengario’da tanıtıldı.

I'M Isola Marras'ın yaratıcı yönetmeni Efisio, baskı ve renk sevgisi ve enerjik, sanatsal tasarımlarıyla ünlüdür. Koleksiyon için, kendisi de hevesli bir binici olan Efisio, fotoğrafçı Perry Ogden'in İrlandalı Gezgin topluluğunun üyelerini atlarıyla belgeleyen 1999 tarihli kitabı Pony Kids'den ilham aldı. Bu, MAX&Co.'daki araştırmasıyla birleşti; arşivler, klasik, fonksiyonel tasarımları alıp oyuncu, ileri görüşlü bir ruhla bozan dinamik koleksiyonun çıkış noktası oldu.


Dünyevi bir palet ve geleneksel ekoseler, şaşırtıcı fuşya ve asit yeşili sarsıntılarıyla aydınlatılıyor. Elbiseler, ceketler ve yelekler, kadın giyimi ve erkek giyiminin gelenekleriyle oynuyor. Parçaların tavrını özgür bir ruh belirler; koleksiyonun özünde işlev ve moda için eşit bir takdir var.

"Kapsül başlığı - Pony Ride - güçlü, enerjik ve her zaman hareket halinde olan MAX&Co. kadınına özgü aktif ve dinamik bir tadı özetliyor. 'Ride' bir hareket fiili ve koleksiyonu tasarlarken bizzat yaşadığım güç ve eğlence duygusunu hatırlatıyor." - Efisio Rocco Marras -


&Co.llaboration kapsül koleksiyonları, MAX&Co. birliktelik anlayışının bir kutlaması... MAX&Co. hikâyesinin devam eden bir parçası olan markanın dostları (köklü isimlerden yükselen yeteneklere kadar) sınırlı sayıda, sezonluk kapsül koleksiyonlar için işbirliği yapmaya ve evin farklı kodlarına kendi yorumlarını koymaya davet ediliyor.

Koleksiyon, Eylül 2022'den itibaren çevrimiçi olarak ve mağazalarda satışa sunulacak.