MESSIKA VE GIGI HADID'İN İKİNCİ İŞ BİRLİĞİ

Messika, Gigi Hadİd ile ikinci işbirliğine ait koleksiyonunu New York Moda Haftası kapanışında görkemli bir partiyle tanıttı!

Fransız Mücevher Markası Messika, Top Model Gigi Hadid ile hazırladığı son koleksiyon MY SOUL’un tanıtımını New York Moda Haftası kapsamında, bir çok ünlü ismin de katılığı büyük bir partiyle kutladı.

Aralarında Tiffany Haddish, Teyana Taylor, Irina Shayk, Jasmine Tookes, Halima Aden, Jordan Barrett, Maria Borges gibi bir çok ünlü ismin de bulunduğu 600 kişilik parti sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti.

Fransız mücevher evinin kurucusu ve tasarımcısı Valerie Messika’nın ilham perim dediği ünlü model Gigi Hadid ile ikinci iş birliği olan koleksiyonunun tanıtım partisine bu kez Mert & Marcus tarafından bir kaç ay önce yine New York’da gerçekleşen kampanya çekimlerinin set teması ve atmosferi hakimdi. İki güçlü kadını temsil eden Messika by Gigi Hadid My Soul koleksiyonu, Messika ve Gigi Hadid’in geçen sene hazırladığı ilk kapsül koleksiyon olan Move Addiction by Gigi Hadid’in yansıttığı punk rock çağrışımların aksine bu kez bohem bir stili ve Kaliforniya ruhunu temsil ediyor. .