MIRANDA KERR, LOUIS VUITTON YAZ KAMPANYASININ YÜZÜ OLDU

Yeniden tasarlanan ikonik Louis Vuitton Capucines çantayı Kerr sergiliyor.

Louis Vuitton Capucines çanta, piyasaya sürüldüğü 2013'ten bu yana evin imzası oldu. Louis Vuitton'un zamansız stilinin simgesi olan çanta, birçok farklı stil ve renkte yeniden tasarlanırken orijinal siluetine sadık kaldı. Şimdi Louis Vuitton, Miranda Kerr'in başrolde olduğu son kampanyasıyla ikonik çantanın en yeni yorumunu sergiliyor.

Los Angeles'ta çekilen kampanya, Kerr'in tenis kortlarından Kaliforniya gecesinin spot ışıklarına çeşitli Capucines çantalarını sergilemesini içeriyor. Kerr, her şeyin merkezinde yer alan ve aksesuarın ofisten sonraki partiye kadar giyilebilirliğini sergileyen imza çantası ile birkaç gündüz ve gece görünümünü sunuyor.İkonik Capucines çantası önümüzdeki yaz için yeniden tasarlandı. Krem deri ile mini bir versiyon ve evin ikonik Damier desenini taklit etmek için yeşil iplikte 68.000'den fazla dikiş; bir Broderie Anglaise motifi oluşturmak için perfore edilmiş ve ardından Monogram çiçeklerle süslenmiş beyaz bir deri çanta dahil olmak üzere koleksiyonda öne çıkan iki seçkin model var. Koleksiyonun Bleu Nuit ve Rose Jasmin tonlarındaki iki baskısında, ışığa göre farklı tonlara sahip hassas bir şekil oluşturmak için Murano cam üfleme tekniğinden yapılmış olağanüstü bir reçine sapı bulunuyor. Capucines çanta hem ikonik hem de zamandan bağımsız olarak şık, yazın gündelik bir gündüz görünümü veya zarif bir gece kıyafeti için mükemmel seçenektir.
Son olarak, Rue des Capucines modeli, herkesten bir şeyler olmasını sağlamak için siyah veya kahverengi Taurillon süslemelerle vurgulanan zamansız, doğal bronz bir kanvas olarak sergiliyor. İkonik ve zamansız şık bir çanta olan Louis Vuitton Capucines, gündelik yaz gündüz görünümlerinden zarif gece takımlarına kadar her görünümü tamamlamak için mükemmel bir kol şekeridir.