MIU MIU KİŞİLLEŞTİRİLMİŞ AYAKKABI DENEYİMİ TÜRKİYE'DE!

Miu Miu, iki zamansız ayakkabı tasarımını, markanın imzası haline gelen taşlı topuklarla birlikte çok sayıda renk ve kumaş kombinasyonuyla özelleştirme fırsatı sunuyor.

Miu Miu, yenilenen Sloane Street mağazasını kutlamak amacıyla başlattığı kişiselleştirme projesini Türkiye’ye de taşıdı. Bu özel Miu Miu deneyimi kapsamında biri hafif yuvarlatılmış, diğeri sivri burunlu olmak üzere iki klasik dekolte ayakkabı seçeneği bulunuyor.

En az 23 kumaş ve renk kombinasyonuyla kaplı kalıplarda sunulan üst yüz seçenekleri arasında gök mavisi, orkide pembesi, gelincik pembesi veya siyah süet; yavruağzı, fuşya, kırmızı veya mor devekuşu; krem, siyah, güvercin grisi, gök mavisi, pudra veya lacivert saten; beyaz, siyah, pudra, pembe, gök mavisi veya lacivert rugan ve doğal piton derisinden oluşan bir renk paleti bulunuyor.

Ayakkabının üst yüz stili belirlendikten sonra, aynı derecede çeşitlilik içeren gümüş ve altın renkli taşlarla süslü topuklar tamamlanıyor. Farklı renklerdeki taşların ışıltılı kombinasyonu topuklara tek tek işleniyor.

İpek astarlı özel kutularda sunulan ayakkabıları mıknatıslarla önden deneyimleyerek, istenilen varyasyonlar yaratılabiliyor. Kişiselleştirilmiş ayakkabılar sipariş tarihinden altı hafta sonra teslim ediliyor.

Kişiselleştirme hizmeti, 22-28 Nisan tarihleri arasında İstinye Park mağazasında ve 29 Nisan – 5 Mayıs tarihleri arasında ise Zorlu Center mağazasında...