MIU MIU'NUN BULUT İLHAMLI GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ

Miu Miu’nun yeni güneş gözlüklerinde bulutları görüyoruz!


Miu Miu gözlükleri ‘Head In The Clouds’ kampanya filmini sunuyor. Bir kadının gözünden hayalleri ve Miu Miu güneş gözlüklerini gösteren filmde, markanın en son modelleri yer alıyor. 

Head In The Clouds (Miu Miu)

Paris’te güneşin vurduğu bir kır evinin bahçesinde çekilen ‘Head In The Clouds’ kampanyasında iki kız arasında geçen tesadüfi karşılaşma hikayesi anlatılıyor. Erkek arkadaşı ile bir tartışma sırasında gözlüklerini kaybeden Constance’tan sonra Laura gözlükleri bularak yepyeni bir şey keşfediyor; dünyayı Constance’ın gözünden görmek. Her şeyi toz pembe gösteren bu gözlükler, Laura’nın gözlerini gizemli, fantastik ve büyüleyici bir dünyaya açıyor.

Miu Miu Cloud Güneş Gözlüğü (Miu Miu)

Miu Miu Cloud gözlüğünü vurgulayan bu filmde sezonun en eğlenceli, çerçevesiz, bulut şekilli ve renkli lensli güneş gözlüğü odak noktada yer alıyor. Agostina Galvez tarafından yazılan ve yönetilen ‘Head In The Clouds’ filminde Marylin Lima ve Calu Rivero oynuyor. Yönetmenin vintage film afişlerine olan tutkusundan ilham alan kampanya filminde izleyiciler, aynı anda şiirsel, sinema ve grafik olarak birleştirilen iki veya üç hareketli görüntü izleyebilecekler.