MIU MIU'NUN YENİ KAMPANYASI TABİAT ANA İZLERİ TAŞIYOR

Ünlü marka yeni kampanyası için Tabiat Ana'ya döndü!

Miu Miu’nun Sonbahar-Kış 2019 kampanyası bizi farklı yerleri ve farklı özleri keşfedeceğimiz bir yolculuğa davet ediyor. Gençlikten ve doğadan esinlenen yeni kampanyanın özündeki macera ve özgürlük duygusu sizi tatil ve yeni bir deneyim arayışına sürükleyecek. 

Sonbahar Kış 2019 Kampanyası (Miu Miu)

Eddie Wrey tarafından Montana’nın kırsal arkaplanında çekilen kampanya, modelleri Paws Up çiftliğinde görüntülüyor. Rüya gibi manzaraların arasında sonsuz gökyüzü ile bütünleşen kareler, sınırsız olasılıkları ve doğanın gücünü temsil ediyor. Yaz aylarının ilk ışıkları ile ışıklanan bu fotoğraflar, bir kaçış özlemini, doğaya dönüşü ve özgürlüğü ifade ediyor. 

Sonbahar Kış 2019 Kampanyası (Miu Miu)

Farklı karakterlere, geçmişlere ve özelliklere sahip genç kadınlardan oluşan modeller; Adut Akech, Jean Campbell, Abby Champion, Tang He, Meghan Roche, Aliet Sarah ve Hailey Rhode Bieber güçlü bir dayanışmayı yansıtıyor. Miu Miu’nun gerçek kız kardeşlik ruhunu temsil eden modeller, paylaştıkları hikayeleri yeni kampanyada ifade ediyor. Tabiat Ana'ya dönerek sonu olmayan bir arayış içinde olan bu kadınların samimi anları fotoğraflara özgüven ve bağımsızlık ruhu olarak yansıyor.