MODA VE SPOR DOSTLUĞU

MODA VE SPOR DOSTLUĞU

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 18 Aralık 2014
MODA VE SPOR DOSTLUĞU
Mango ve Tommy Hilfiger'ın yeni marka yüzleriyle tanışın!

Yeni yılı karşılamaya hazırlanırken başka bir heyecan daha yaşıyoruz: Yavaş yavaş yeni sezona hazırlanmak. Moda alanında her gün yeni bir son dakika haberi alırken bugün modanın en yakınında spor dünyası vardı.

İlk haber Mango cephesinden geldi; marka, erkek koleksiyonunun yeni yüzünün efsane futbolcu Zinedine Zidane olduğunu açıkladı. Zidane da oldukça heyecanlı olduğu işbirliğiyle ilgili şunları söyledi: “Uzun yıllardır İspanya'da yaşadığım için MANGO'yu iyi tanıyorum. Koleksiyonun yüzü olmamı istediklerinde kabul ettim çünkü insanların oldukça rekabetçi fiyatlara kaliteli son moda ürünleri giyebilme düşüncesine bayılıyorum.”

Tommy Hilfiger'sa 9 Grand Slam şampiyonuğuyla tenisin en güçlü isimlerinden Rafael Nadal'la güçlerini birleştirdi. Genç kızların hayran olduğu, daha önce de Emporio Armani'nin marka yüzü olan İspanyol tenisçi Hilfiger'ın iç çamaşırı ve özel dikim takımlarının kampanya yüzü olacak.

Rihanna'nın da en güçlü spor markalarından Puma'nın kreatif direktörü olduğunu düşünürsek, moda dünyasında işler bu yıl oldukça karışacak diyebilir miyiz? Bekleyip görelim.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.