MOEVA YAZA HAZIR!

MOEVA YAZA HAZIR!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 19 Mart 2014
MOEVA YAZA HAZIR!
Helmut Newton'un güçlü ve elegan kadınından ilham alan Moeva'nın yeni koleksiyonu modern çizgisi ve kumsala en çok yakışacak iç açan renkleriyle sezona hazır!Markayı dergimizin moda çekimlerinden çok iyi tanıyorsunuz. Özellikle Hadise çekiminde büyük ilgi gören bu ‘dozunda seksi' tasarımların Londra merkezli olması size yanıltmasın; arkasında üç Türk'ün imzası var. Yağmur Zırh, Damla Zırh ve Burcu Togay.Sadece Londra ve Türkiye'de değil Amerika, Avusturalya, Rusya, Honkong gibi ülkelerde de satılan Moeva doku olarak en kaliteli İtalyan kumaşları kullanıyor. Aynı zamanda mayo ve bikinilere eklediği gerçek altın kaplı aksesuarlarla plajda da şık olmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Altın aksesuarlar dediysek aklınıza abartılı tasarımlar gelmesin! Neredeyse hiç desen kullanmayan, düz renkleri ya da renk bloklarını tercih eden Moeva, alışılmışın dışında kullandığı askıları, modern ve ince pencereli mayokinileriyle oldukça elegan ve kullanışlı.


Havaların hala serin olduğu bugünlerde, özlemini duyduğumuz plaj partileri ve şık tekne turları için harika bir seçenek olan Moeva'nın diğer modellerini görmek için web sitesini ziaret edebilirisiniz. https://www.moeva.com

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.