MORAL YÜKSELTEN DESENLER

Fonfique, birbirinden güzel desenlere sahip tasarımlarıyla en iyi hediye seçimi.

Yeni yıla kısa bir süre kala, yine hepimiz en güzel hediye alternatiflerinin peşine düştük. İşte bu arayış içerisinde Fonfique son derece uygun bir seçenek!
Ceylan Kolat'ın yaratıcısı olduğu markanın prensibi ‘Günlük yaşantınıza sıra dışı bir gülümseme getirmek, kendinizi şımartmak'...

Portföy, cüzdan, makyaj çantası, kartlık, defter gibi hepimizin çantasında bulunan ve hepimizin ihtiyacı olan son derece kullanışlı modellerin üzerine yerleşen birbirinden güzel desenler, gerçekten de markanın mottosuna uygun olarak kendimizi rahatça şımartmamızı sağlıyor.

Desenlerin sahibi Ceylan Kolat, onları tek tek elde çiziyor. İlham kaynağı doğa ve dünya çapındaki farklı lokasyonlar. Her desen farklı bir duyguyu ve değeri yansıtıyor.

Fonfique modellerini daha yakından keşfetmek hatta arzu ederseniz online olarak hemen satın almak isterseniz, web sitesini ziyaret edebilirsiniz...

www.fonfique.com

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.