MUTLULUK BULAŞICIDIR!

Mutluluk saçan ve ünü mikrop gibi yayılan bir site mutlumikrop.com.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 01 Kasım 2014
MUTLULUK BULAŞICIDIR!


Neşeli ve hoşsohbet oldukları kadar stil ve gusto sahibi üç zarif kadınla bir aradayız. Aslı Tümen ve kız kardeşi Esra Tümen Dinçkök'le Zeynep Mutlu İnanoğlu'nun dostlukları çok eskiye dayanıyor. Önce lisede, sonra Londra'daki üniversite yıllarında hayatı paylaşan bu üç kadın dostluklarını nasıl iş ortaklığıyla pekiştirdiklerini şöyle anlatıyor: “Türkiye'de de sık sık bir araya geliyorduk. O sıralar herkes kendi işini yapıyordu. Zeynep aile işi olan sağlık sektöründe çalışıyordu ve sağlık üzerinde blog açmak istiyordu. Bunun üzerine hep birlikte bir şeyler yapalım dedik ve mutlumikrop.com doğdu.”


Gezen, araştıran, uluslararası trendleri kapımıza getiren ve tecrübelerini mutlumikrop.com'da paylaşan bu üç kadını yakın takibe aldık.

Sağlıklı yaşam sitesi olarak tanımlansa da çok daha fazlasını içeriyor mutlumikrop.com.


A.T.: Aslında bir tür güzel yaşam sitesi diyebiliriz. Daha kaliteli ve mutlu bir hayat için çeşitli önerilerde bulunuyoruz. Örneğin kokulu mumlarla daha rahat uyuyabilir, organik bir çarşafla terlemeye engel olabilir, leke yapmayan makyaj ürünleriyle daha güzel görünebilirsiniz diyoruz. En önemli özelliğimizse tüm önerdiğimiz ürünleri aynı zamanda satıyor olmamız. Dolayısıyla hem dergi hem de alışveriş formatında tasarladık mutlumikrop.com'u.

Hangi bölümler var sitede?


E.T.D.: Güzellik, stil, sağlıklı yaşam, dekorasyon, fitness, anne ve çocuk, organik ve teknoloji başlıkları bulunuyor. İki bölümden oluşuyor site. Üstte haberleri, en yeni trendleri okurken, alt kısımdaki alışveriş bölümünden istediğiniz ürünü satın alabiliyorsunuz. Girilecek tüm haberleri üçümüz belirliyoruz, editörlerimiz bunları derliyor. Günde 10-12 haber giriyoruz.

En çok hangi bölümler tıklanıyor?


Z.M.İ.: Fitness ve diyet, en çok tıklanan bölümlerden. Erkeklere hediye bölümü de çok beğeniliyor. Temelde beyaz yakalılara ve gençlere hitap etsek de herkesi çağırıyoruz mutlumikrop.com'a.

SELİN MİLOŞYAN

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.