NİSAN SAYIMIZ BAYİLERDE!

Yeni sayımızın kapağında Tuba Ünsal'la birlikte çocukları Sare ve Civan da var!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 26 Mart 2014
NİSAN SAYIMIZ BAYİLERDE!
15 yıldır Türk Moda Dünyası'na yön veren bir dergi olmanın sorumluluğu her zaman omuzlarımızda. Bu nedenle her sayımızda, özellikle de 15.yaşımızı bir ay değil bir sene boyunca kutlayacağımız bu özel senede, her ay, zengin bir içerikle ulaştırmayı amaç edindik kendimize...

Nisan sayımız da aynı mantıkla hazırlandı. Çok uzun zamandır bir yerlere kapak olmayan Tuba Ünsal'ı dünya tatlısı çocukları Sare ve Civan ile birlikte konuk etmenin ve bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz herşeyden önce...

Fotoğraflarını sevgili Ayten Alpün'ün imzaladığı bu özel çekimimizin styling'ini Yayın Direktörümüz Işın Görmüş ve Moda Direktörümüz Melis Ağazat birlikte imzaladılar.

 Bahar kokan, moda ile dolup taşan, yeni sezona ait yüzlerce ürün, trend, stil önerisi içeren bu sayımızdaki tek sürpriz Tuba Ünsal kapağı değil!~Ünlü marka Kooples'ın yaratıcısı üç erkek kardeşin öyküsünü, Grace Kelly'nin Oleg Cassini ile olan kısa aşkının detaylarını, daha önce adını belki de duymadığınız ama çok yakında modaya yön verecek 14 genç moda tasarımcısının öyküsünü de bu sayıda bulacaksınız.

Happy şarkısıyla Oscar'a uzanan Pharrell röportajını okuyabilecek, Beymen Artistik Direktörü Murat Türkili'nin gözünden onun Paris'ini tanıyacaksınız. Bir de çok özel bir röportajımız var. Yayın Direktörümüz Işın Görmüş'ün imzaladığı son derece enteresan bir Christian Louboutin röportajı! Ayakkabının sihirbazı, Işın Görmüş'e ilk çanta koleksiyonunu ve yeni planlarını anlattı...

Dahası bir de Marriage ekimiz var bu sayımızla birlikte. Sadece evlenecek olanlara değil, ısınan havalarla birlikte artacak olan mezuniyet, davet, kokteyller organizasyonları için de birçok faydalı öneri içeren dopdolu bir ek! Gelinlikten pastaya, destinasyondan organizasyona en enteresan fikirler, makyaj önerileri, en yeni aksesuarlar bu ekimizde yer alıyor.

Özetle bir ay boyunca elinizden düşmeyecek bir sayı geliyor sizlere... ELLE Nisan sayısı yarından sabahtan itibaren tüm bayilerde!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.