NUUBA ESSENTİALS

Nuuba Essentials özgür ruhlu çocuklar için üretiliyor!Çocuk giyimi en çok özenilmesi gereken alanların başında geliyor. Organik olması, işlevsel olması ve giyen çocuğu rahatsız etmemesi sebebiyle aslında oldukça zor bir alan. Her anne çocuğunun en doğal kumaşlardan üretilmiş kıyafetler giymesi konusunda hem fikir! Nuuba&theGang'da bu konuda oldukça dikkatli olan markalardan! Tasarım özelliği sade ve organik olan marka çocuk giyim sektöründe oldukça yenilikçi . İskandinav tarzı sade ve organik kumaşlardan üretilen kıyafetler tam da sakin ve duru bir görüntü için üretilmiş. Kendi tasarımları haricinde bir çok marka ile de çalışan Nuuba&theGang'ın online satışı da var.

Marka yeni oluşumu olan ve özel ilüstirasyonlar ile süslenmiş yeni koleksiyonu ile annelerin karşısına çıkıyor. Doğal çocukluk sürecine uyum sağlayan bu desenler hem eğlenceli hem de çok şık. Nuuba'nın kurucusu Yonca Muslubaş, Nuuba Essentials'ı yaratarak özgür ruhlu çocuklara ve annelere ulaşmayı hedefliyor. Çocukların oyun oynarken doğal ortamında Merve Hasman tarafından çekilen kampanya fotoğrafları da bu özgür ruhu vurguluyor!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.