Özgür ve Özgün Gelinlerine

Begüm Khan’ın “Non-Bridal Bridal” koleksiyonu, düğün modasında farklılık arayan kadınlara adanıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 21 Şubat 2024
Özgür ve Özgün Gelinlerine

Her daim güçlü ve çarpıcı tasarımlarla; fauna, flora ve tılsımların eşsiz güzelliklerini mücevherlere yansıtan Begüm Khan, düğün modasına yepyeni bir boyut getiriyor. Begüm Kıroğlu'nun öncü ve yenilikçi yaklaşımıyla hayata geçirilen "Non-Bridal Bridal" koleksiyonu, gelinlik algısını temelden dönüştürmekle kalmıyor, aynı zamanda herkes için erişilebilir bir zarafet sunuyor. Bu koleksiyon, inci ve kristallerin göz alıcı ışıltısını, keskin ve havalı çizgilerle harmanlayarak, sadece gelinlerin değil, marka tutkunlarının içindeki özgün güzelliği ve stilini kutluyor.Begüm Khan’ın çarpıcı "Non-Bridal Bridal" koleksiyonu, sadelik, saflık ve yeni başlangıçların getirdiği heyecanı ilham alarak tasarlandı. Koleksiyonun her bir parçası, sınırların daha ötesinde tasarımlar tercih eden gelinler için ruhlarını yansıtan bir hikâye ile vurgulanıyor. Koleksiyon, gelinlik kavramına yeni bir bakış açısı getirirken, gelinlerin ve koleksiyonu taşıyan herkesin kendi benzersiz tarzlarını ifade etmelerine olanak sunuyor.


Sadelik, saflık ve yeni başlangıçların heyecanını temel alan bu koleksiyon, Begüm Kıroğlu'nun imzasını taşıyan her parçası ile, modern zamanların gelinlerine özgürlüğün ve özgünlüğün kapılarını aralıyor. Bu yenilikçi "Non-Bridal Bridal" koleksiyonu, her bir kadının en özel gününde kendini benzersiz ve özel hissetmesini sağlarken, sadece değerli tasarımlar sunmakla kalmıyor, aynı zamanda kişiliklerinin ve ruhlarının özgünlüğünü mücevherlerle yansıtmalarını sağlıyor.

Şubat ayının son haftasında, Begüm Khan Nişantaşı showroom ile web sitesinde satışa sunulacak olan bu çarpıcı koleksiyon, moda severlerle buluşacak.


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.