PANDORA’NIN YENİ İKONUYLA TANIŞIN

Pandora, daha fazla stil olanağı sunan ve ikonik olmaya aday yepyeni bir mücevher tasarımı sunuyor: "Trok Örgülü Zincir".

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 23 Ocak 2023
PANDORA’NIN YENİ İKONUYLA TANIŞIN

Pandora Moments, bu sezon koleksiyonuna yepyeni, iddialı ve stil sahibi bir tasarım katıyor. Hem kolye hem de bileklik olarak tasarlanan Trok Örgülü Zincir, ışığı çeşitli açılardan yakalamak ve yansıtmak için piramit şeklindeki dairesel çivilerle ustalıkla tasarlandı. 925 ayar gümüş zincir, tasarımın tamamlayıcısı sonsuzluk kalp ıstakoz kapamasıyla Pandora’nın ikonik mücevherlerinden olmaya aday.Pandora Moments Trok Örgülü Zincir Kolye’yi tüm boyutlardaki Pandora Moments O Kolye Ucu ve Kalp Charm Kolye Ucu ile birlikte kullanabilir, Pandora Moments Trok Örgülü Zincir Bilekliği ise en sevdiğin charm’larla donatabilirsiniz.

Trok Örgülü Zincir, Sevgililer Günü dönemi için ideal kapaması, tasarımında hem sonsuzluk hem de kalp sembollerini barındırıyor. Sonsuzluk işaretinin kalp formuna uyarlanmasıyla tasarlanan bu kapama, kolayca açılıp kapanıyor.


Maskülen ve feminen çizgiler bir arada

Trok Örgülü Zincir, maskülen ve feminen unsurları bir arada barındıran dokusuyla dengeli bir estetiğe sahip. Sert ve yumuşak detaylar, herkese hitap eden bu ikonik tasarımı son derece kapsayıcı hale getiriyor. Pandora, kendini ifade etmenin, hikayeni anlatmanın ve kendine özgü parçaları göstermenin en yeni yolunu sunuyor.Pandora’nın dünü ve bugününü kutlayan bir tasarım

1982’de Danimarkalı kuyumcular Per & Winnie Enevoldsen ve onların özenli zanaatkarlığa bağlılıklarıyla başlayan Pandora’nın hikayesi bugün hala merkezinde aynı titizlikle devam ediyor. Yeni Trok Örgülü Zincir de tam olarak bu özenin bir eseri. Zincirin kapamasında yer alan sonsuzluk sembolü, herkesin kendini dilediği şekilde ifade edebilme özgürlüğüne bağlılığına, yani sonsuz seçeneklere işaret ederken bunu Pandora tasarımlarının kalbinde yatan sembolizmle gerçekleştiriyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.