PANTENE’İN YENİ YÜZÜ BİR BEBEK

Minik Chanco artık bir yıldız!

Forbes listesinde 21 yaşındaki Kylie Jenner’ı görmek sizi şaşırttıysa, Pantene’in yeni yüzünün bir bebek olduğunu duymak sizi şok edebilir! Bir yaşındaki bir bebek önemli bir güzellik kampanyasında yer alıyor! Bebek influencer Chanco’nun 300,000 takipçisi var! Annesi tarafından yönetilen Instagram hesabı ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Chanco, bakımlı saçları ile Pantene’in yeni gözdesi oldu. Kampanya resimlerinde Japon televizyon sunucusu Sato Kondo’nun yanında yer alan Chanco, “The Hairy Tale” (Saçlı Hikaye) kampanyasının yüzü oldu. 


“Chanco’nun saçları insanları pozitif bir şekilde ileri taşıyor,” diyen P&G Japon Saç Bakımı Marka Direktörü Ooshiaka Okura, “Direkt annesine gittik çünkü Chanco’nun kişiliği ve özel karakteri, desteklemek istediğimiz kadın imajı ile uyum sağlıyor,” dedi. “Artık kadınlar bebeklerden mi ilham alacak?” sorusu zihnimizde yankılanırken Pantene’in bebekler için uygun olup olmadığını da düşünmüyor değiliz…


Sosyal medyada herkesin kafasını karıştıran Pantene kampanyası, bir çok insandan da beğeni topladı. Chanco’nun annesi Mami Kano sayesinde minik bebek artık bir güzellik kampanyası yüzü!
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.