PHARRELL GNCFEST’LE İSTANBUL’DA!

PHARRELL GNCFEST'LE İSTANBUL'DA!

Pharrell onu ne kadar sevdiğimizi hissetmiş olacak ki Eylül'de İstanbul'a geliyor!Türkiye'nin en büyük gençlik kulüplerinden gnçtrkcll'in düzenlediği GNCFEST bu yıl da birbirinden ünlü isimleri ağırlıyor. Tabii bizim için hepsinin arasından sıyrılan bi isim var: Pharrell Williams! 7 Eylül'de İTÜ Stadyumu'nda tüm gün sürecek festivalde ayrıca Rita Ora, Inna, Manga, Mabel Matiz ve Model gibi isimler de yer alacak.

Festival bizim için olduğu kadar Pharrell Williams için de ayrı bir önem taşıyor çünkü bu onun Avrupa turnesinin ilk durağı.

Turkcell Bireysel Pazarlama Gençlik Segment Direktörü Bahar Uçanlar, bu yıl itibariyle GNCFEST'in, Türkiye'nin en genç, en dinamik, en keyifli ve bol müzikli festivali olmaya aday olduğunu belirterek, “Turkcell olarak 8 yıldır, Türkiye'nin farklı illerinde GNCFEST konserleri düzenledik ve binlerce gnçtrkcll'li ile biraraya geldik. Ancak bu yıldan itibaren GNCFEST'i yılda 1 kez yapılan ve tüm gün sürecek, dev bir müzik festivaline dönüştürdük. Dünyaca ünlü yabancı sanatçılar ve çok sevilen yerli müzisyenler ile GNCFEST'in, gençleri hem müziğe hem de eğlenceye doyuracak, bambaşka bir festival olacağına inanıyoruz” diyor.

7 Eylül Pazar günü 11:00'de başlayacak festival için biletlerin satışta olduğunu belitelim!