PRADASPHERE HARRODS’DA

PRADASPHERE HARRODS'DA

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 08 Nisan 2014
PRADASPHERE HARRODS’DA
<#text>Çok katlı lüks mağazacılık konusunda bir ikon olan ve aynı zamanda en çok kata sahip olması açısından da kendi alanında bir rekortmen olan Harrods'ta, Mayıs ayında modaseverleri mutlu edecek bir sergi başlıyor. Tabii hepimizin yolu oraya düşecek değil. Bu nedenle size kısaca sergiden bahsedelim dedik.


<#text>


<#text>


<#text> Mağazanın dördüncü katında yer alacak PRADASPHERE'de İtalyan moda evi Prada'nın moda ve aksesuardan; mimari, sinema ve ötesine uzanan çok yönlü hikayesi sergilenecek.


<#text>


<#text> İtalyan moda evinin tarihi koleksiyonları, özel projeleri, işbirlikleri ve deneyimlerinin sunulacağı alanda bunların yanı sıra dünyadaki ilk PRADASPHERE Café de bulunacak. Harrods Kadın Giyim, Aksesuar, Mücevher & Çocuk Giyim Moda Direktörü Helen David çalışma ile ilgili olarak; “Prada evrenini hayata geçirmek için İtalya'nın en iyi moda eviyle çalışmaktan çok mutluyuz.” diyor.


<#text>


<#text> PRADASPHERE Harrods, bu deneyimi yaşamanın dışında modaseverlere bir başka sürpriz daha sunuyor: Ziyaretçilere başka hiçbir yerde bulunmayan özel Prada koleksiyonunu satın alma fırsatı!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.