PUMA X LES BENJAMINS GLOBAL LANSMANI GERÇEKLEŞTİ!

Puma ve Les Benjamins, birlikte ilk ortak koleksiyonlarının global lansmanını dün New York'ta gerçekleştirdi. Koleksiyon 6 Nisan'da satışa çıkıyor...

Puma’nın globalde bir Türk markasıyla gerçekleştirdiği ilk işbirliği olan Puma X Les Benjamins Les Benjamins kreatif direktörü Bünyamin Aydın’ın, fotoğrafçılık ve seyahat tutkusundan esinlendiği koleksiyonun hikayesi, beklenmedik bir şekilde DNA testi ile Türk kökenini keşfeden Brooklyn’li fotoğrafçı 13th Witness’ın gözünden anlatılıyor. 

Puma x Les Benjamins İlkbahar- Yaz 2019 koleksiyonu aynı zamanda fonksiyonel tasarımları, cesur Les Benjamins baskıları, geleneksel Türk halı desenlerine sahip benzersiz bir koleksiyon. Unisex Puma x LB eşofman takımı, en iyi kalite kumaşta tasarlandı, ön ve arkasındaki ceplerle konfor ve stilin ön plana çıktığı bir tasarım. Parka, rüzgarlık, sweatshirt, tişörtlerin yanı sıra, sırt çantası, bel çantası ve şapka gibi performans ilhamlı aksesuarlar da kapsül koleksiyonu tamamlıyor.

Puma X LesBenjamins işbirliği dün, New York New Museum'da gerçekleşen lansmanla tanıtıldı. Hande Erçel'in de katıldığı tanıtımdan görüntüler ve koleksiyondan detaylı görünümler için fotogaleriyi tıklayın.  

                                                        Hande Erçel - Bünyamin Aydın 

İlk Puma X Les Benjamins koleksiyonu 6 Nisan’da tüm dünyada, PUMA.com, Puma mağazaları ve çeşitli mağazalarda satışa sunulacak.