RAHATLIĞIN ELEGANSI

İnce bir işçilik ve renk oyunlarıyla birleşen usta işi tasarımlar.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 11 Şubat 2014
RAHATLIĞIN ELEGANSI
Onu ilk takip ettiğimizde ‘Adam olacak çocuklar' listesine alınmıştı birçok moda otoritesi tarafından. İlk koleksiyonun ardından geçen yıllarda Altuzarra, bu inanışı boşa çıkarmadı! Son koleksiyonuysa bunun kanıtı... Grace Kelly'nin büyük bir doğallıkla elegansa dönüştürdüğü sadelik Altuzarra'nın koleksiyonunun temelini oluşturuyor. Bu elegansı ustaca kalıplar ve ona eşlik eden kesim oyunlarıyla destekliyor genç modacı.

 Elegans ve zarafet çoğu zaman rahatlıkla aynı cümle içinde kullanılmaz. Ancak onun için geçerli değil bu kural. Kaşmir, saten karışımlı kumaşlar, deri koleksiyonun tamamına hakim ve hepsi de son derece rahat, her zaman giyilebilir stilleri destekliyor.

Modacının bu seneki en önemli alameti farikası renk oyunları. Aynı parça üzerinde bir yüzü mavi diğer yüzü siyah kaşmir ya da gri bir elbisenin kenarına iliştirilen parlak pembe ve oranj, bu sade ve elegan çizgiye muzur ama yine son derece zarif bir dokunuş katıyor. Özetle, Altuzarra, giyilebilir modellerin tasarım ustası olmaya devam ediyor...

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.