RALPH LAUREN İÇİNİZİ ISITACAK!

Ralph Lauren'den ısı teknolojili montlar...

Geçtiğimiz sene 50. yılını kutlayan Ralph Lauren, New York’taki Central Park’ta özel bir kapsül koleksiyon ile beğeni toplamıştı. Olimpiyatlarda Amerika takımının üniformalarını tasarlayan ünlü markanın İnovasyon Direktörü David Lauren, “Her şey Olimpiyatlarda başladı,” diyerek yeni projelerini anlattı. Sporcular için üretilen şişme montların beğeni toplaması, markayı yeni bir koleksiyon yaratmak için motive etti.

Polo 11 Montu (Ralph Lauren)

Dışarıdayken ısı teknolojisi ile sporcuları sıcak tutan montlar şimdi ise Bluetooth ile Ralph Lauren’in ‘Heat’ uygulamasından kontrol edilebilecek. Bu bataryaları montların ceplerindeki teknoloji ile istediğiniz ısıyı ayarlayabileceksiniz. Telefonunuzdan kontrol edebileceğiniz montlar üç saat boyunca istediğiniz ısıda kalıyor! Mophie şirketi tarafından üretilen bataryalar, USB ile şarj edilebilecek. 

Ralph Lauren’in Polo Jeans parkasından ilham alan yeni tasarım, kış aylarını katlanılabilir kılıyor! NASA’nın ay ceketinden esinlenen orijinal tasarım, 1997’de uzay misyonu üzerine üretilmişti. Apollo 11’in aya inişinin 50. yılı olan 2019’da çıkan yeni mont özel bir anlam taşıyor! İki çeşit olarak tasarlanan montlar beyaz hoodie tarzında (Polo 11) ve lacivert veya gümüş fermuarlı mont (Glacier) olarak üretiliyor. 

Ralph Lauren

“Aya ayak basılmasının 50 yılından daha önemli ne olabilir ki?” diyen David Lauren, yeni montların çığır açan bir olaya gönderme yaptığını belirtti. Ralph Lauren ve Polo markalarının tarihinin yanı sıra NASA’dan ilham alan tasarımlar Polo uygulamasından ve Ralph Lauren mağazalarından satın alınabilecek. Polo 11 montunun fiyatı $1,098 ve Glacier montunun fiyatı $898 olacak. Yeryüzünde aya basmış olma hissini yaşamak için 24 Ocak’ı bekleyin!