RALPH LAUREN’DEN BİR İLK

RALPH LAUREN'DEN BİR İLK

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 15 Eylül 2014
RALPH LAUREN’DEN BİR İLK


711 Beşinci Cadde New York... Yolunuz New York'a düştüğünde, bu adrese uğrarsanız sizi tam 38.000 metrekare üzerinde, üç katlı bir mağaza karşılayacak. Çok özel bir mağaza! Zira burası, erkeklerin yanında, kadınlar için Polo'nun yeni dünyasının bir arada yer aldığı ilk Ralph Lauren mağazası! Mağazada aynı zamanda Ralph Lauren'in ilk café'si de yer alıyor!


Marka, mağaza konseptini yıl boyunca, dünya çapında yaygınlaştırmayı hedefliyor.


Son derece modern bir görünüme sahip mağazada koleksiyonun bütün parçalarını bulmak mümkün. Ayrıca, mağazaya dağıtılmış monitörlerde, ünlü fotoğrafçı Bruce Weber'in çektiği kısa filmler ve podyum görüntüleri, mağazayı gezenlere hoş ve farklı bir deneyim yaşatıyor. Parfümden ayakkabıya, gözlükten mayoya, markanın tüm ürünlerinin bir arada sunulduğu giriş katı erkeklere ayrılmış.
Mağazanın açılış partisine, moda, sanat ve sinema dünyasının ünlü isimlerinin yanı sıra, Ralph Lauren ailesi de tam kadro olarak katıldı...
~


İki ve üçüncü katsa Polo'nun yeni kadın koleksiyonu için ayrılmış. Ayakkabılar, küçük siyah elbiseler, spor seçenekler... Özetle hemen her tarza hitap eden elegan modeller bir arada... Markanın yaratıcısı ve CEO'su Ralph Lauren, ‘Benim Polo kadınım, cool ve genç... Ve kendine özgün bir stili var' diye tanımlıyor bu yeni koleksiyonu...


Ralph Lauren'in bir diğer yeniliği olan Ralph's Coffee ise ikinci katta yer alıyor ve vintage masalar, parlak havadar bir mekan ve arka tarafta yer alan özel kütüphanesiyle, gelenleri davet ediyor. Café'de, özel kahve karışımları, çaylar, taze sıkma meyve suları ile sandviç çeşitleri, farklı pastane lezzetleri ve yoğurt türleri yer alıyor. Farklı bir New York ve Ralph Lauren deneyimi için, görülmesi gereken mekanlardan biri!


Adres: Polo Ralph Lauren 711 Madison Avenue New York, NY 10065

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.