ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

RESMİ OLARAK KANATLANDI

Victoria's Secret'ın yeni meleği Karlie Kloss

2013 ilkbahar-yaz mayo koleksiyonunu Los Angeles'da yapılan bir lansmanla tanıtan Victoria's Secret, ünlü modellerinin yanına yeni bir isim ekledi. VS fenomenine katılan en taze isim Karlie Kloss oldu. Bilindiği gibi, VS defilesinde yer almak, modellere "Angel" ünvanını kazandırmaya yetmiyor. Yeni koleksiyon tanıtımlarında yer almak ve Twitter'da #AskAnAngel hashtag'ini kullanarak gelen sorulara cevap vermek, resmi olarak melek kanatlarının olduğunu kanıtlıyor. 13 Mart'ta Twitter'dan hayranların sorusunu yanıtlayan Kloss, yeni sezon lansmanıyla da işi resmiyete dökmüş oldu.

İlk kez 2011'de VS için podyuma çıkan Kloss, markayla yaptığı yeni anlaşmaya göre reklam kampanyalarında yer alacak. Cara Delevingne'le birlikte son zamanların en popüler modeli olan Kloss, uzun bacakları ve diğer VS modellerine göre daha az kıvrımlı vücuduyla farklı bir yerde duruyor. 2012'nin en çok kazanan modelleri listesinde, ilk beş ismin Victoria's Secret modeli olması, Kloss'un da bu listeye dahil olacağını garantiliyor. 

Twitter'da VS hayranlarının sorularını içtenlikle yanıtlayan, futbol izlemeyi seven, esprili erkekleri beğendiğini söyleyen, Fransızca konuşan ve İspanyolca öğrenen Kloss, hayır işleri sayesinde de büyük bir hayran kitlesi edindi. Candice Swanepoel ve 31 yaşındaki Alessandra Ambrosio'yla poz veren Kloss, 20 yaşında olmanın güzelliğiyle markaya yeni bir enerji katacak gibi görünüyor.