RIHANNA İLE SANAL BİR TATİLE ÇIKIYORUZ

Savage x Fenty’nin yeni kampanyasında Rihanna ile beraber markanın hayranları da var!

Pandemi olmasaydı hepimiz muhtemelen hafta sonu çantalarımızı hazırlayıp son dakika tatillere gidiyorduk! Şu sıralar egzotik yerlere tatiller pek de mümkün görünmese de sanal yolculuklar ile bir nebze içimizdeki maceraperest ruhu tatmin edebiliriz. Savage x Fenty’nin son kampanyası için marka yüzleri ile beraber sanal bir tatile çıkan Rihanna, herkesin tatil özlemini giderdi. 

Geçtiğimiz Çarşamba günü, ‘Cabo Crush’ adıl yeni kampanyasını paylaşan Rihanna, müzisyen Symphani Soto, model Jordan Emanuel ve Savage x Summer yarışmasının kazananları ile beraber dijital bir yolculuğa çıktı. Kampanya için sanatçı, fotoğrafçı ve film yapımcısı Rafel Perez ile bir araya gelen Rihanna, fotoğraflar için tropikal bir estetik yarattı. Perez, daha önce de İlkbahar koleksiyonu için Rihanna’nın Adam Selman işbirliğinde ev karantinası kampanyasında çalışmıştı. Bu kampanya fotoğrafları markanın hayranlarını Rihanna ile birlikte bir kampanyada yer almak için düzenlenen yarışmada kullanılmıştı. Evde yaz konsepti ile kamera karşısına geçen Savage x Fenty takipçileri Instagram üzerinden binlerce fotoğraf paylaştı. Daha sonra markadan bir mesaj alan dört kazanan, Rihanna ile yeni kampanyada yer almaya davet edildiler. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan kampanyada hem markanın hayranları hem de Rihanna yer alıyor!
Kazananlar arasında yer alan Ugandalı Amerikalı model ve influencer Brenda Senyana, bu kampanyanın Savage x Fenty hayranlarına bedenlerini kabul etmelerini ve özgüvenli olmalarını sağlamasını istiyor. Maryland’de yaşayan antrenör Gerlind Anagho ise bu kampanya ile kadınların egzersiz yapmaktan güç almalarını istiyor. Yarışmanın diğer kazananları Güneydoğu Asyalı ve Toronto’da yaşayan fotoğrafçı Sariena Luy ve Hawaiili plus-size modeli Kortney Russell ise bu yarışmaya farklı kadın bedenlerinin modadaki yerini artırmak için katıldıklarını söylüyorlar.