RIHANNA’NIN BOTTEGA VENETA İMZALI İDDİALI GÖRÜNÜMÜ

“Rihanna's Savage X Fenty Show Vol 3 Defilesi” tanıtımı için sanatçı, beklediğimiz gibi seksi ve dikkat çeken bir stil tercih etti.

Amazon Prime'da yayınlanacak “Rihanna's Savage X Fenty Show Vol 3 Defilesi” için 22 Eylül Los Angeles The Westin Bonaventure Hotel'de ışıltılı bir tanıtım düzenlendi. Rihanna, Bottega Veneta elbisesi dikkatleri üzerine çekti.

Bottega Veneta'nın ünlüler arasındaki popülaritesini görmezden gelemeyiz. Tasarımcı Daniel Lee 2018'de katıldığından beri minimalist lüksü benimseyen marka; moda çevrelerinde ve en son podyum trendlerine ayak uyduran sanatçılar arasında yaygınlaştı. Hiç kimse markanın bu vizyonunu, her zaman dikkat çekmeyi başaran Rihanna'dan daha iyi uymuyordu. Üçüncü Savage x Fenty defilesinin bu Cuma Amazon Prime'da prömiyeri ile Rihanna, koleksiyonun piyasaya sürülmesini tanıtmak için tur atmaya başladı. Los Angeles prömiyeri için The Westin Bonaventure oteline en üst düzey Bottega statü sembolü olan özel bir görünüm kazandırdı.


Kristal süslemeli sarı mini elbise ve uyumlu kapüşonlu Bottega Veneta görünümüyle Rihanna, yine dikkatleri üzerinde çekmeyi başardı. Rihanna, kendisi ve stilisti Jahleel Weaver'ın geliştirdiği seksi ve sokağa uygun görünümle dikkat çekti. Elbette elbise ışıltıyla kaplıydı ancak temiz çizgileri, kesimi ve doygun renkleri yadsınamaz Bottega Veneta imzasıydı.

SAVAGE X FENTY SHOW VOL. 3 HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY