RODOLFO JIL SANDER’DA!

RODOLFO JIL SANDER'DA!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 30 Nisan 2014
RODOLFO JIL SANDER’DA!
<#text>Minimalizm, sadelik, çabasız şıklık... Son zamanlarda daha sık duyduğumuz bu kelimelerle özdeşleşen markaların başında gelen Jil Sander Raf Simons sonrası ilk kez başka bir isme emanet.


<#text>


<#text>


<#text>
Madonna, Venice Film Festivali'nde, Rodolfo Paglialung tasarımı Vionnet marka elbisesiyle.
<#text>


<#text> Kısaca markanın geçmişine göz atmak gerekirse; Jil Sander'in 1973'te kendi adıyla kurduğu moda evi, 2005'e kadar ona emanetti. Sonrasındaysa, şu anda Dior'da harikalar yaratan Raf Simons görevi devraldı. Simons, markanın minimalist duruşuna o kadar yakındı ki Dior'a geçtiğinde orada ne yapacağı aylarca konuşuldu. 2012'de markasını devralan Jil Sander, geçtiğimiz Ekim'de yine ve son kez ayrıldığını açıklayınca tahtı kimin devralacağı dedikoduları başladı ve o isim Rodolfo Paglialung oldu. (aşağıda)


<#text>


<#text>


<#text>
Solda Diane Kruger, Berlin Film Fesitvali'nde, Rodolfo Paglialung imzalı Vionnet elbisesiyle. Sağda Rodolfo Paglialung.
<#text>


<#text>
Prada ve Vionnet için koleksiyonlar hazırlayan, tasarımlarını giyenler arasında Diane Kruger ve Madonna gibi isimler bulunan Paglialung, Jil Sander için ilk koleksiyonunu Eylül'de Milano'da sergileyecek. Merakla bekliyoruz!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.