ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

RYAN GOSLING, TAG HEUER'İN GLOBAL MARKA ELÇİSİ OLDU

Ünlü film yıldızının ilk marka işbirliği!

TAG Heuer ailesine bir başka büyük isim daha katılıyor: Ryan Gosling, LVMH'ye ait saat üreticisi ile ilk marka işbirliğini duyurdu.

TAG Heuer, en yeni marka elçisinin stil ikonu ve dünyaca Ryan Gosling olduğunu duyurmaktan büyük mutluluk duyuyor. İsviçreli saat markasının yeni Carrera Three Hands saat koleksiyonunun marka yüzü, ünlü yıldız oldu. Gosling, TAG Heuer elçiliği ile bir marka ürününü bu kadar halka açık bir şekilde destekliyor.

Marka, Instagram’da Gosling ile işbirliğini büyük bir gururla duyurdu. “Hollywood'un en kışkırtıcı, köklü aktörlerinden biri olan Ryan, kariyerinde benzersiz bir korkusuzluk ve yaratıcılığa bağlılık gösterdi. Keskin gözü ve zamansız, basit tasarımlara olan tutkusu ile birlikte gelecekte işbirlikleri yaratmak için sabırsızlanıyoruz.”

Gosling normalde eski bir Rollie'yi tercih ediyor, çünkü muhtemelen onun meşhur zevkine uyan çağdaş bir şey yok. Görünüşe göre, TAG Heuer'in Carrera serisini eline aldığında her şey değişti. Gosling, "Şimdi aktif olarak dikkatinizi dağıtmaya çalışan pek çok şey var, zamanın izini kaybetmek kolay. Aslında saat takma nedenlerimden biri de bu. Saatin işliyor olduğunun hatırlatılması hoşuma gidiyor." dedi.

Belki de Gosling'in ilgisini çeken şey kısmen Carrera'nın mirasıydı. TAG, 1963'ten beri çizgiyi üretiyor, genellikle sevdiği saat çağına oldukça yakın. Ve artık günlük olarak seçebileceği 13 farklı modeli olacak.


Öte yandan, oldukça alçakgönüllü bir adam olarak Gosling, Carrera'nın basit çekiciliğini sevmiş. Hiçbir fırfır yok, süslü şeyler yok, sadece hoş, okunaklı bir saat. Gosling, şık yeni kol saatleri hakkında yaptığı açıklamada, “Zamansız tasarımını takdir ediyorum. Genel olarak sade tasarımı severim. Büyürken, oldukça dar bir bütçeyle yaşıyorduk. Basit ve zamansız şeylere yöneldim, bu yüzden trendlere ayak uydurmayı düşünmek zorunda kalmadım.”

Gosling ayrıca, "Tag Heuer ile ortaklık yapmak kolay bir karardı ve genel olarak zaman, şu anda üzerinde çok düşündüğüm bir şey. Çocuklarım hızla büyüyor, bu yüzden hiç alışmadığım şekilde saate göz kulak oluyorum." dedi.

40 yaşındaki oyuncu, markanın elçileri Naomi Osaka, yarış arabası sürücüsü Alex Rossi, NBA oyuncusu Jimmy Butler ve sörfçü Maya Gabeira gibi spor rekorları kıran ve Hollywood arkadaşları olarak Chris Hemsworth ve Patrick Dempsey'e katılıyor.

En yeni Carrera'nın, bir daha ki sefere kırmızı halıda yürüdüğünde Gosling'in bileğinde görünmesini sabırsızlıkla bekleyoruz.