SAHİLİN YILDIZI

Sahilin yeni yıldızı Mysabella, moda tutkunu ahalinin yeni gözdesi.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 25 Haziran 2014
SAHİLİN YILDIZI


Kaliteli parçalara sosyal medyanın gücü de eklenince, ortaya Mysabella'nın önlenemez yükselişi çıkıyor. Ayakkabıya yeni bir bakış, tarz ve kimlik getirmek üzere yola çıkan iki arkadaş, Gözde Gürealp ve Merve Müftüoğlu'nun el yapımı sandaletleri, kristallerle birleşiyor. Çok kısa sürede beğenilen ve güvenilen bir marka olarak anılmaya başlanan Mysabella'nın sınırlı sayıda ve kişiye özel yaratılan temel parça tasarımlarının yanında ayrıca, kız çocukları ve annelerin beraber giyebilecekleri özel bir koleksiyonları da var.

Kim?


Mysabella, Merve Müftüoğlu ve Gözde Gürealp tarafından 2012 yılında kurulan bir “yazlık” marka.

Nedir?


Kadınların sahil vazgeçilmezleri listesinin başını çeken sandaletle yola çıkıyor marka.

Neden?


Amacı her genç markanınki gibi: Farklı yorumlar, olağanüstü bir kalite ve rahatlık, mükemmel bir şıklık ve yaratıcı yaklaşımlar.

Mysabella ne demek?


İngilizce ve İtalyanca kelimelerin -my sandals ve bella- bir araya gelmesiyle ortaya çıkmış. Anlamı: Benim güzel sandaletlerim.

Nerede?


Mysabella'nın İstanbul Bebek ve Bodrum Palmarina olmak üzere iki mağazası bulunuyor. Mysabella; Dubai, Zagreb, Tel Aviv başta olmak üzere birçok ülkede satışta ve aynı zamanda internet sitesinden birçok ülkeye online olarak satış da yapıyor. Ayrıca yurt dışındaki online satış sitelerinde de satılıyor.~

-
2014 yılında Mysabella sandalete ek olarak markaya, Mysabella by Sea And Sun adlı sınırlı sayıda üretilen plaj koleksiyonu da eklenmiş.


-Swarovski markasından etiket almayı başarmış birkaç Türk markası arasına girmiş.


-Dünyaca ünlü blogger Chiara Ferragni, Instagram sayfasında Mysabella'yı yazmış ve markanın dünya çapında tanınırlığını artırmış.


-Rich Kids of Beverly Hills adlı TV programında, Hollywood yıldızı Morgan Steward markadan övgüyle bahsetmiş.


-Mysabella, Londra'da Bulgari Otel'de Arap kraliyet ailesine özel düzenlenen bir defileye davet edilmiş ve ardından Londra medyasında adından bahsettirmiş.

SILA GÜVEN

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.