SALVATORE FERRAGAMO'DAN DERİ GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ KOLEKSİYONU

Salvatore Ferragamo’nun en yeni gözlük tasarımı, son derece parıltılı bir cazibeyi sofistike işçilikle bir araya getirerek dikkatleri üzerine çekiyor.

İlk kez İlkbahar/Yaz 2019 hazır giyim defilesinde görücüye çıkan çerçeveler şimdi de bu sezonun “Patchwork of Characters” reklam kampanyasının yıldızı oldu. Hikâyede, Roma yakınlarında, antik Tuscia topraklarında bir araya gelmiş, güneşli bir günün keyfini çıkarırken İtalyan yaşam tarzını kutlayan, farklı yaşlardan ve milletlerden bir arkadaş grubu yer alıyor.

Modaevinin imzası niteliğindeki tasarım yaklaşımının simgesi olarak sürekli araştırma ve denemelerle hayat bulan bu cüretkâr ve zamanı hiç geçmeyen stil, özel olarak üretilerek karung yılanı veya dana derisi ile kaplanmış asetat yapısı sayesinde malzemelerle şık bir şekilde oynuyor. 


Zengin renk paleti, klasik ve zamanı hiç geçmeyen tonlardan, modaya daha uygun ve oyuncu bir görünüm tercih edenler için pop renk seçeneklerine kadar uzanıyor ve stile daha rahat olmakla birlikte yine seçkin bir zarafet sergileyen dokunuşlar katıyor.