ŞEBNEM GÜNAY DEFİLESİNİN MAKYAJ GÖRÜNÜMLERİ

Şebnem Günay'ın MBFWI kapsamında gerçekleşen defilesinin backstage'inde makyaj sponsoru Sephora Türkiye ekibinin neon etkisindeki makyajını inceledik.

Şebnem Günay, çocukluğu, ailesi, arkadaşları ve Jane Fonda’dan ilham alarak oluşturduğu Sonbahar-Kış 2019-20 koleksiyonu ‘’For Better Memories” (Daha Güzel Anılar) ile mükemmellik ve estetik kaygısından uzak, kişinin kendi gibi olması gerektiğine vurgu yapıyor.

Sokak stili ruhunu mükemmel şekilde ifade eden, her koleksiyonunda başkalarına ilham veren Şebnem Günay’ın Sonbahar-Kış 2019-20 tasarımlarına açık tonlu yumuşak tonlar eşlik ediyor. Menekşeler ve pembeler de ‘’For Better Memories’’ koleksiyonunda sıklıkla karşımıza çıkıyor. Defilenin hakim renklerine uygun olarak, Sephora Türkiye makyaj ekibi tarafından uygulanan makyajda neon renkler ön plandaydı. Pembe ve yeşil neon farlar aynı renkteki ojelerle cesur bir görünüm sergiledi. Bu yıl sadece Şebnem Günay defilesine çıkan Öykü Baştaş’a uygulanan elektrik mavisi far ve neon yeşil ojeler ile belki de ilk defa bu kadar renkli bir görünümle karşımıza çıktı.

Defilede kullanılan Sephora ürünleri için fotogaleriye, hazırlıkların perde arkası için aşağıdaki videoya tıklayın.


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.