SELENA GOMEZ BİKİNİ TASARLADI

Geçtiğimiz senelerde böbrek ameliyatı olan Gomez, ameliyat izini gizleyen bikiniler tasarladı…

Daha önce Puma ile işbirliği yaparak spor giyim tasarımları yapan Gomez, şimdi de bikini tasarladı. Geçtiğimiz Perşembe günü, ünlü şarkıcının arkadaşı Theresa Mingus, Krahs adlı plaj giyim markasını çıkardı. Selena Gomez’in de tasarımcı olarak katkıda bulunduğu ilk koleksiyonda oldukça anlamlı ve özel parçalar var. 

Selena Gomez (Krahs Swim)

2016’da bir böbrek ameliyatı olan Gomez, yüksek belli kırmızı bikini tasarımları ile bu ameliyat izini gizliyor. “Tasarım yaparken çok güzel vakit geçirdim” diyen Gomez, Mingus ile bir videoda bu iş birliğini anlattı. “Yaptığım tasarımlardan bir tanesi yüksek belli ve kemerli. Böbrek nakli ameliyatı oldum ve bu izi kapayan bikiniler tercih ediyorum, bu beni daha rahat hissettiriyor,” diye ekleyen Gomezi yeni projesini hayranlarına anlattı. 

Selena X Krahs (Krahs Swim)

Selena X Krahs kapsül koleksiyonunda önden kapamalı, kırmızı, neon, siyah ve desenli beş tane bikini seti var. Farklı detayları ile dikkat çeken bu bikiniler arasında bir tane de günlük giyimde kullanılabilecek bir mayo var! Fermuar detaylı bu mayo, sırt detayı ile jeanler ile kombinlenebilecek bir body olarak stilize edilebilir. 

Selena x Krahs (Krahs Swim)

$40-$70 arası değişen koleksiyon parçaları tüm kadınlara hitap ediyor. “Her kadın çekici hissetmek ister. Her kadın güzel ve özgüvenli hissetmek ister” diyen Theresa Mingus, koleksiyonunda olabildiğince fazla çeşit sunmaya çalıştığını söylüyor.