SELENA GOMEZ PUMA İÇİN İLK BÜYÜK KOLEKSİYONUNU TASARLIYOR

“Güçlü Kız” koleksiyonuna hazır mısınız?

Selena Gomez, Puma için ful bir koleksiyon tasarlıyor! Aksesuar, giyim ve ayakkabıdan oluşan bir koleksiyon çıkaracak olan Gomez’in tasarımları 12 Aralık’ta satışa sunulacak.

Geçtiğimiz sene Puma için iki sneaker tasarımı yapan ünlü şarkıcı, spor markası için ilk giyim koleksiyonunu tasarlayacak.

 


“Strong Girl” (Güçlü Kız) adındaki koleksiyon, Selena Gomez’in adının baş harfleri ile oynayan bir isim aldı. Doksanların stilinden ilham alan tasarımlan, çizgili taytlar, fileli crop toplar ve PVC eşofman takımları içeriyor. Giyimin yanı sıra SG Runner adlı bir sneaker tasarlayan ünlü şarkıcı, Puma’nın klasik koşu ayakkabısına kendi yorumunu kattı. Geçtiğimiz sene Puma için çıkardığı Defy sneakerının da güncellenen bir versiyonunu çıkaracak olan Gomez’in tasarımları, sporunuza renk katacak!

Ünlü markanın Instagram hesabından yayınladığı bir video ile açıklanan işbirliği, Gomez’’i ve beş arkadaşını koleksiyona ilham veren kelimeleri söylerken gösteriyor. “Arkadaşlarım olmasa bugün olduğum yerde olamazdım,” diyen Gomez, kız gücünden güç aldığı bir koleksiyon ile karşımıza gelecek!.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.