SERENA UZİYEL’DEN PARİS IŞILTISI

Serena Uziyel yeni sezon koleksiyonunu Paris'te özel bir davetle sundu...

Tamamı el yapımı olarak İtalya’da üretilen ayakkabı ve çantalarıyla, sıra dışı bir stil yaratan Serena Uziyel, yeni sezon koleksiyonunu çok özel bir davet ile Paris’in büyülü oteli Hôtel de Crillon’da, dünyanın farklı noktalarından moda haftası için Paris’te bulunan seçkin bir davetli grubuna sundu. Fransız DJ Agathe Mougin ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar keyifli bir atmosferde geçen davete Bianca Brandolini d’Adda, Maria Buccellati, Leonie Hanne, Isabeli Fontana gibi isimler katıldı. 

Hôtel de Crillon’un, Paris’in en güzel noktalarından Concorde Meydanı ve ikonik Eyfel manzarasına karşı konumlanan varak el işçiliği ve heykel süslemeleriyle masalsı bir ortam sunan tarihi salonunda gerçekleştirilen yemek ve partinin tasarımı Aytül Ayke Studio imzası taşıyordu. Serena Uziyel’in simgesi haline gelen keten rengi, altın ve halatların ön plana çıktığı dekorasyonda yeni koleksiyonun canlı renklerine ithafen sarıdan koyu morlara uzanan farklı tonlardaki çiçek tasarımlarına yer verildi.

 İtalya’nın en önemli ayakkabı zanaatkarlarının bulunduğu Veneto bölgesindeki eşsiz ustaların maharetlerini en yüksek seviyede yansıttıkları Serena Uziyel Sonbahar-Kış 2022/2023 koleksiyonu ihtişamıyla göz kamaştırdı.

Markanın imzası haline gelen metal ipliklerle organze üzerine dikilen, sonrasında çok özel bir işlem ile yaratılan çiçek formunun süslediği ince topuklu ayakkabılar koleksiyonun sürpriz modelleri arasında yer alıyor. 

Püskül ve ponpon gibi detayların öne çıktığı koleksiyonda, taba, siyah ve bej klasik renk skalasına eklenen lacivert, sarı, askeri yeşil ve gri renkleri gelecek kışın seksi görünümlerinin habercisi oluyor.